Stefan Simić

ALGORITAM ZA MERENJE KAPACITETA JAVNOG PROSTORA

2018. – 17. kolo

Jelena Paligorić Sinkević

DECA SU NEGDE DRUGDE

2018. – 17. kolo

Milomir Gavrilović

PESME STRAHA I PATETIKE

2018. – 17. kolo

Milena Kulić

LET MINERVINE SOVE

2017. – 16. kolo

Slađana (Branislava) Bušić

U UHU DUH (A/U)

2017. – 16. kolo

Marta Radovanović

DEOBA BOGA

2017. – 16. kolo

Anđela Popov

SENKA OGLEDALU

2016. – 15. kolo

Bojan Todorović

ČARLI

2016. – 15. kolo

Jelena Cvetković

PRIČE SA PRAŠNJAVIH POLICA

2016. – 15. kolo

Nikola Oravec

KOCKE SU BAČENE!

2015. – 14. kolo

Enesa Mahmić

FAUSTOVA KĆI

2015. – 14. kolo

Miloš Živanović

KRUNISANJE TAME

2015. – 14. kolo

Dragan Babić

TVITER PRIČE

2014. – 13. kolo

Milan GROMović

ZAPISI IZ STUDENTSKOG DOMA

2014. – 13. kolo

Vladimir Milojković

RAZGOVOR SA HERTOM

2014. – 13. kolo

Danilo Lučić

BELEŠKE O MEKOM TKIVU

2013. – 12. kolo

Tomica Ćirić

NOVA UTOPIJA

2013. – 12. kolo

Andrea Popov Miletić

BEZAZLENE CRTICE

2013. – 12. kolo

Anja Marković

NAPOLJU SU LJUDI

2012. – 11. kolo

Ana Marija Grbić

DA, ALI NEMOJ SE PLAŠITI

2012. – 11. kolo

Mina Glilorić

ADAMOVA JABUKA

2012. – 11. kolo

PRVENAC X

IZBOR IZ PRVIH 10 KOLA

2012.

Goran Karanović

UDARNIKE STRELJAJU

2011. – 10. kolo

Ognjen Petrović

KEČEVI & OSMICE

2011. – 10. kolo

Uroš Pajić

BELEŠKE

2011. – 10. kolo

Jelica Kiso

CRNA SREĆA

2010. – 9. kolo

Lana Bastašić

TRAJNI PIGMENTI

2010. – 9. kolo

Aleksandar Milanović

GODINA PLAVIH PUTEVA

2010. – 9. kolo

Ana Mitrašinović

NEO PUNK

2009. – 8. kolo

Damir Nedić

UGRIZI

2009. – 8. kolo

Aleksandar Milanković

RADUJTE SE TRGOVI

2009. – 8. kolo

Maja Solar

MAKULALALALATURA

2008. – 7. kolo

Ekrem Hamid

SRAMOTE

2008. – 7. kolo

Danijela Jovanović

VATRA

2008. – 7. kolo

Zoran S. Stanojević

SVEDOCI SE BRANE ĆUTANJEM

2007. – 6. kolo

Danilo Jelić

JULIJA I ROMEO

2007. – 6. kolo

Mirjana Petrović-Filipović

PALIMPSEST

2007. – 6. kolo

Senka Petrović

LAKA DRAMA… OK, GARI!

2006. – 5. kolo

Vladimir Kolarić

LUTALICE

2006. – 5. kolo

Zorica Milosavljević

NATALIJA

2006. – 5. kolo

Davor Radulj

(RE)VIZIJA U BELOM

2005. – 4. kolo

Dragomir Ivković

UDES I DRUGE NESREĆE

2005. – 4. kolo

Snežana Roksandić

TOKIO JE KOCKA

2005. – 4. kolo

Dušan Mihajilović

PAD JUNFERA

2004. – 3. kolo

Noel Putnik

ĆURKA I DRUGA STVORENJA

2004. – 3. kolo

Bojan Srdoč

TAKTIČKA PRLJAVŠTINA

2004. – 3. kolo

Ana Petrović

BESOMUČNI CIK ZORE

2003. – 2. kolo

Nikola Aleksandar Marić

STUDENICA STUDENICA

2003. – 2. kolo

Bojan Savić Ostojić

STVARANJE ISTINE

2003. – 2. kolo

Mikica Ilić

ZAPADNO-ISTOČNI DIVAN

2002. – 2. kolo

Leila Samarrai Mehdi

MRAK ĆE RAZUMETI

2002. – 1. kolo

Ružica Vasić

TROŠENJE USANA NA REČI

2002. – 1. kolo

Ivan Tomić

NA TRAGU HLEBNE ZVEZDE

2002. – 1. kolo