Стефан Симић

АЛГОРИТАМ ЗА МЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТА ЈАВНОГ ПРОСТОРА

2018. – 17. коло

Јелена Палигорић Синкевић

ДЕЦА СУ НЕГДЕ ДРУГДЕ

2018. – 17. коло

Миломир Гавриловић

ПЕСМЕ СТРАХА И ПАТЕТИКЕ

2018. – 17. коло

Милена Кулић

ЛЕТ МИНЕРВИНЕ СОВЕ

2017. – 16. коло

Слађана (Бранислава) Бушић

У УХУ ДУХ (А/У)

2017. – 16. коло

Марта Радовановић

ДЕОБА БОГА

2017. – 16. коло

Анђела Попов

СЕНКА ОГЛЕДАЛУ

2016. – 15. коло

Бојан Тодоровић

ЧАРЛИ

2016. – 15. коло

Јелена Цветковић

ПРИЧЕ СА ПРАШЊАВИХ ПОЛИЦА

2016. – 15. коло

Никола Оравец

КОЦКЕ СУ БАЧЕНЕ!

2015. – 14. коло

Енеса Махмић

ФАУСТОВА КЋИ

2015. – 14. коло

Милош Живановић

КРУНИСАЊЕ ТАМЕ

2015. – 14. коло

Драган Бабић

ТВИТЕР ПРИЧЕ

2014. – 13. коло

Милан ГРОМовић

ЗАПИСИ ИЗ СТУДЕНТСКОГ ДОМА

2014. – 13. коло

Владимир Милојковић

РАЗГОВОР СА ХЕРТОМ

2014. – 13. коло

Данило Лучић

БЕЛЕШКЕ О МЕКОМ ТКИВУ

2013. – 12. коло

Томица Ћирић

НОВА УТОПИЈА

2013. – 12. коло

Андреа Попов Милетић

БЕЗАЗЛЕНЕ ЦРТИЦЕ

2013. – 12. коло

Ања Марковић

НАПОЉУ СУ ЉУДИ

2012. – 11. коло

Ана Марија Грбић

ДА, АЛИ НЕМОЈ СЕ ПЛАШИТИ

2012. – 11. коло

Мина Глилорић

АДАМОВА ЈАБУКА

2012. – 11. коло

ПРВЕНАЦ X

ИЗБОР ИЗ ПРВИХ 10 КОЛА

2012.

Горан Карановић

УДАРНИКЕ СТРЕЉАЈУ

2011. – 10. коло

Огњен Петровић

КЕЧЕВИ & ОСМИЦЕ

2011. – 10. коло

Урош Пајић

БЕЛЕШКЕ

2011. – 10. коло

Јелица Кисо

ЦРНА СРЕЋА

2010. – 9. коло

Лана Басташић

ТРАЈНИ ПИГМЕНТИ

2010. – 9. коло

Александар Милановић

ГОДИНА ПЛАВИХ ПУТЕВА

2010. – 9. коло

Ана Митрашиновић

NEO PUNK

2009. – 8. коло

Дамир Недић

УГРИЗИ

2009. – 8. коло

Александар Миланковић

РАДУЈТЕ СЕ ТРГОВИ

2009. – 8. коло

Маја Солар

МАКУЛАЛАЛАЛАТУРА

2008. – 7. коло

Екрем Хамид

СРАМОТЕ

2008. – 7. коло

Данијела Јовановић

ВАТРА

2008. – 7. коло

Зоран С. Станојевић

СВЕДОЦИ СЕ БРАНЕ ЋУТАЊЕМ

2007. – 6. коло

Данило Јелић

ЈУЛИЈА И РОМЕО

2007. – 6. коло

Мирјана Петровић-Филиповић

ПАЛИМПСЕСТ

2007. – 6. коло

Сенка Петровић

ЛАКА ДРАМА… ОК, ГАРИ!

2006. – 5. коло

Владимир Коларић

ЛУТАЛИЦЕ

2006. – 5. коло

Зорица Милосављевић

НАТАЛИЈА

2006. – 5. коло

Давор Радуљ

(РЕ)ВИЗИЈА У БЕЛОМ

2005. – 4. коло

Драгомир Ивковић

УДЕС И ДРУГЕ НЕСРЕЋЕ

2005. – 4. коло

Снежана Роксандић

ТОКИО ЈЕ КОЦКА

2005. – 4. коло

Душан Михајиловић

ПАД ЈУНФЕРА

2004. – 3. коло

Ноел Путник

ЋУРКА И ДРУГА СТВОРЕЊА

2004. – 3. коло

Бојан Срдоч

ТАКТИЧКА ПРЉАВШТИНА

2004. – 3. коло

Ана Петровић

БЕСОМУЧНИ ЦИК ЗОРЕ

2003. – 2. коло

Никола Александар Марић

СТУДЕНИЦА СТУДЕНИЦА

2003. – 2. коло

Бојан Савић Остојић

СТВАРАЊЕ ИСТИНЕ

2003. – 2. коло

Микица Илић

ЗАПАДНО-ИСТОЧНИ ДИВАН

2002. – 2. коло

Leila Samarrai Mehdi

МРАК ЋЕ РАЗУМЕТИ

2002. – 1. коло

Ружица Васић

ТРОШЕЊЕ УСАНА НА РЕЧИ

2002. – 1. коло

Иван Томић

НА ТРАГУ ХЛЕБНЕ ЗВЕЗДЕ

2002. – 1. коло